Shitet ose nderrohet banesa ne lagjen Mati

Shitet nga: Negji 24 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1, Rr. Enver Maloku
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Mati1, ne rrugen Enver Maloku/Muharrem Fejza, banesa eshte ne katin e 5te me lift, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. pamja kah lindja dhe infrastruktura perfekte. Banesa ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
dhome gjumi
dhome per femije
banjo
koridori dhe ballkoni
dokumentacioni i rregullt. cmimi eshte i negociuar, mund te bejme edhe ndrrim me banese me te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim