Shitet ose ndrrohet URGJENT

Shitet nga: Shpend Morina 28 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 300 EUR   25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Durres
Sipërfaqe: 40.2 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Gasonierja ne Durrës e Mobiluar Extra me Klimë dhe gjitha qe nevoiten per Pushim ose Jetesë !!!!
Kati 7 me Ashensorë
Pronë e imja nga Viti 2006

Bejë ndrrim edhe me Veturë
Shitet Urgjent per Arsye Personale
Cmimi i Diskueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim