Shitet(ose ndrrohet me banese me te madhe) banesa

Shitet nga: Ermal 26 Tet 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet (ose ndrrohet me banese me te madhe) banesa ne Lagjen e Spitalit, banesa eshte ne katin e II-te, me siperfaqe prej 51 m2 ku perfshihet salloni,
dhoma e fjetjes , kuzhina, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri dhe gjindet buze rruges Muharrem Fejza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim