Shitet shtëpia 3 katëshe 450m2 në lagjen e Muhax..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 3 katëshe me 6 Ari Truall, në lagjen e Muhaxherëve (te Lagje e Doktorrëve) me sipërfaqe 450m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 6 dhoma të fjetjes, 5 banjo, 3 shtajza dhe 4 ballkona 2 garazha dhe 10 vend parkingje.
Ndërtim i ri.
Çmimi: 490.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim