Shitet shtëpia në lagjen "Qëndresa", Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 272 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në Veternik,tek lagjja “Qëndresa” ,prapa Gorenjes.
Shtëpia i ka 272 m2, ndërsa gjithësej janë 3 ari oborr duke e përfshirë edhe shtëpinë.
Shtëpia i ka 2 kate, dhe pronari posedon dokumentacion të rregullt!


Posedon:

Kati i parë:

Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Shpajz
Balkon

Kati i dytë:

Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Shpajz
Balkon


Qmimi:190000 EURO
K2


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim