Shitet shtepia ne Taslixhe II

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 29 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Taslixhe II
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Taslixhe II me siperfaqe prej 220m2 dhe 5.5 ari truall.Shtepia eshte P+2 dhe ka 6 dhoma,2 banjo,kuzhinen,korridoret e gjata,2 ballkona,depon per nxemje qendrore dhe rezervuar uji.Shtepia poashtu ka edhe garazhen e madhe per 3 vetura e cila mund te shendrrohet ne lokal afarist sh.Çmimi:250.000 euro i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim