Shitet

Shitet nga: Banesa 29 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa (podrum) adresa rruga Ilaz Kodra Dardani afer Bas trades,ne gjendje shum te mire per banim ka 70 m2 e mobiluar dhe e renovuar me nxemje qendrore parking te mjaftushem per me shum informata mos hezitoni na kontaktoni ne no.044 318 607 Qmimi simbas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim