Shpia afer shkolles teknike. /044261915

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shkolla Teknike
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shpia afer shkolles teknike me sip prej 250m2.banim + garazh + podrum gjithesj diku 300 m2.dhe ka 3 ari truall Cmimi 130.000 euro. 044864636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim