Shse Banesen

Shitet nga: Fehmi 29 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bulevardi Bill Clinton 274/10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shese banesen Tri dhomeshe , cila gjendet ne qender te prishtines ne bulevardin Bill Clinton, me dhome te pritjes, kuzhine , 2 dhoma gjumi, ballkon 10m2, bodrum dhe shpajz. Banesa eshte e renovuar teresishtw ne vitin 2001 dhe ka pamje fantastike ne dy anet e qytetit, , ka ndriqim tere diten dhe eshte e nxehte. Nxemja e qytetit ne perfundim e siper. Banesa eshgte legalishte e paster dhe e prvatizuar me 60 m2 banese pluse 10 m2 tarrase, dh 10 m2 bodrum. Eshte e mobiluar dhe me internet. Numri i kontaktit +37744165756 edhe ne Viber si dhe e- mail: fehmi.morina@gmail.com.. Skype: fehmi_morina. Cmimi sipas marveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim