Shtëpi 2 katëshe 230m2 me 4 Aari Truall Fushë Ko..

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 230 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit), me sipërfaqe 230m2 + Taras prej 120m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe shpajz. Shtëpia ka truall komplet 4 Ari. Trualli ka dalje dalje në rrug të asfaltuar 35m2, ka mundesi dhe për shtëpi tjetër.
Ndertim i ri.
Çmimi: 110.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim