Shtëpi 4 katëshe 350m2 Te Parku i Qytetit

Shitet nga: Kosova Immobilien 12 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 4 katëshe mbi Parkun e Qytetit (afër Lapidarit Isa Kastrati ) me sipërfaqe 350m2 . Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Përdhes ka garazgë, me hapsirë për 5 vetura.
Kati 1-rë ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes shpajz banjo,dhe korridor.
Kati 2-të ka 2 dhomsha të fjetjesi, banjo, shpajz korridor dhe ballkon.
Kati 3-të ka 2 dhomsha të fjetjes, banjo, shpajz, korridor dhe ballkon.


Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull.

Çmimi 135.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim