Shtëpia 2 katëshe 250m2 me 4.20 Ari Truall ne Ha..

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 katëshe në Hajvali (afër Gjamis) me sipërfaqe 250m2 dhe ka 4.20 ari truall. Shtëpia ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, dhe 2 korridora.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull, e gatshme për bartjen e pronës.

Çmimi 105.000€.
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim