Shtepi me qera ne Emshir, afer Hotel Nartel #0883

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Kati perdhes+1, dhe posedon: 1 sallon, kuzhin, 3 dhoma gjumi, 2 banjo (Xhakuzi), 3 ballkona, garazh, oborr, uje 24h, nxemje me pline, sistem te alarmit, klime.
Mobilohet varesisht prej kerkeses.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim