Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: qazim 13 Pri 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira per NDERKOMETARET katin e pare te shtepise dy kateshe. Shtepia posedon nje dhome gjumi,nje dhome dite, nje kuzhine, ballkon, garazhe dhe uje e rryme 24 ore. Gjithashtu ka ngrohje dhe klime. Ju mirepresim. Ne tokbahqe. Gjithashtu ALL ENCLUSIVE. f.l.m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim