Shtepi me qera ne Tokbashqe

Shitet nga: Personi Kontaktues 09 Maj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet, rruges per Taukbashqe afer shkolles se tregtise
Shtepia ka 2 dhoma gjumi,nje dhome dite me kuzhine dhe nje banjo, ne katin e dyte ne nenkulem ka nje sallon te hapur, nje terase 40m2 dhe nje ballkon 14m2
Shtepia ka hyrje te veqant. Ka nxemje qendrore,uje 24 ore,grila sigurie,invertor,internet etj.

Cmimi 500 euro negociohet

Te peshku i artë: ID e produktit :75420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim