Shtepi me qira ne Prishtine

Shitet nga: avdullah govori 24 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepin me qera shtepia ka dy dhoma gjumi ni sallon kuzhin dy banjo oborr dhe hymje e veqant gjendet ne rrugen e llapit afer furres antika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim