Shtepi me qira

Shitet nga: Arlinda 09 Maj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj shtëpin me qera katin e 3, shtepia gjendet ne lagjen Arberia (Dragodan)
Siperfaqja 150 m² e mobiluar

Kati posedon:
Dy Dhoma Gjumi
Sallon dhe Kuzhin
Banjo
Teras
Ujë 24 orë
Nxemje Qendrore (Dimrit)

Hyrja është e veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim