Shtepi me qira

Shitet nga: UK 22 Pri 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira e cila gjendet prapa spitalit ose perballe Peugeot (Euro Visition). Shtepija ka 2 kate + bodrumin, si dhe oborrin.
Kati i pare: 1 dhome gjumi, 1 dhome dite se bashku me kuzhine dhe banjon.
Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, dhe banjon. Te gjitha dhomat kane ballkona.

Per me shume informtata dhe per ta pare shtepine, me kontaktoni!

Po ashtu mund te me kontaktoni edhe ne Viber: +38649783693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim