Shtepi te vjeter

Shitet nga: Mariglen 21 Dhj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mushqeta, Tirane
Sipërfaqe: 3180 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepi dy kateshe me 300 m² truall, 100m² ndertim per cdo kate dhe 2880 m² toke per rreth saj, ne Mushqeta. Dokumentacion i rregullt per cdo m/katror. Vend ideal ne koder

http://homesinalbania.com/sq/per_shitje/sht%C3%ABpi-e-vjet%C3%ABr-n%C3%AB-mushqeta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim