Shtepia 3 katshe me 318m2 dhe 28 Ari truall ne M..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 318 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 3 katëshe me 28 ari truall në lagjen Mati 1 (afër Qeshmes te Matiqanit), me sipërfaqe 318m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 4 dhoma të fjetjes, ka 3 banjo, 3 korridora dhe 4 ballkona dhe garazh. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, me dokumenta në rregull, marrim banesa me kompenzim.
Ndertim i ri.
Çmimi : 300.000€+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.ksoova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim