Shtepia ipet me qera ne Dardani

Shitet nga: Nasuf zejnullahu 19 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet shtepia me qera.
Shtepia gjendet ne posit shum te mir ne Dardani afer shtepis se shendetit ball per ball me posten e kosoves.
Shtepia ka dy hyrje;
Hyrja e pare ka nji salon nji dhom fjetjes ,kuzhin dhe banjo e cila eshte e leshuar me qera me kohe te caktuar.
Hurja 2 ka 4 dhoma gjumi me ballkone, nji salon ,nji kuzhin,dy banjo, podrum sidhe parking dhe obbor te rrethuar mir me gilindera.
Shtepia ka rrym dhe uje 24/7
qmimi sipas marveshjes.
shtepia mund te perdoret percgardo vep....... sipsh; Zyre, per mjeksi familar,per kurse te ndyshme,per avukatur,per qerdhe te femijve,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim