Shtepia me qira ne Germi-Sofali

Shitet nga: REAT 04 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
*Shtepi me qira ne Gerrmi
*Shtepia gjindet ne Sofali
-Siperfaqja 150m²
*Renditjet:
-Kati i pare
-Sallon me kuzhine
-Shpajz
-Banjo
-Kati i dyte
-3 dhoma cdo njera me ballkon te vetin
-Banjo
Shtepia ka oborr permas dhe perpara
Shtepia ka garazh,uje 24 ore me rezervuar.Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim