Shtepia me qira ne lagjen NIC

Shitet nga: REAT 11 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Prishtinë
*Pershkrimi i shtepise:
-Kati perdhese: salloni, kuzhina, nje banjo, nje ballkon dhe plus nje kuzhine e vogel ndihmese...
-Kati i pare: tri dhoma gjumi dy banjo dhe me ballkone...
-Nenkulmi: i pershtatshem per fitnes, zyre apo diçka ngjashem..
-Gjithsej 240 metra katrore
-Parkingu per dy vetura
-Nxemje qendrore me rryme plus nxemje me dru permes kaminit...
-Cmimi: 800 € (pa mobile)
Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim