Shtepit ne shitje ne Lagjen "NIC"

Shitet nga: ERONA shpk 15 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shtepit ne shitje ne lagjen ''Nic'' shtepite kan siperfaqe 202m2.shtepit jan ne ndertim e siper,Kjo lagje ju ofron te gjitha kushtet per nje jete te sigurt te rehatshme dhe ambient te ngrohte per familjet tuaj.

Shtepite posedojn kete renditje:

Kati I

-Dhome ndeje
-Kuzhine
-Banjo
-Garazh
-Ballokon

Kati II

-Dhome me banjo
2 Dhoma te fjetjes
-Banjo
-Ballkona

Pjesa e Brendshme:
-Kamin
-Dysheme e shtruar me laminat
-Dyer te brendshme sllovene (lesna)
-Banjo komplete(sanitari italiane/Fortesa)
-Instalim me(PTK- IPKO - telefon,tv kabllovik, dhe internet)

Pjesa e jashtme:
-Rampe elektronike ne hyrje kryesore
-Dyer dhe dritare sllovene(lesna)
-Ndriqim publik
-Dyer automatike per garazh
-Hapsira gjelbruese

Lagjja Nic ka :

Shkolle per femije
-Qerdhe per femije
-Shoping center
-Pjese rekreative fusha e futbollit/ tenisit / basketboll.
-Hapsira Gjelbruese- 83 ari.

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim