Super Banesë me qera afer Slovenia Sportit NSH. ..

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme me qera banesen moderne prapa Slevenia Sportit.
Banesa eshte krejtesisht e mobiluar me enterier modern.

Apartamenti ka kete renditje:
- sallon me kuzhine te paisur mire
- dy dhoma gjumi
- banjo moderne
- kthine per larjen dhe tharjen e rrobave
- koridor dhe parahyrje
- dy ballkone ne te dy anet e baneses

Ju mirepresim

Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim