Super Banes me Qera e mobiluar ne lagjen Arberia

Shitet nga: Ajet Zhegrova 06 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par ka furnizim 24 oresh me uj dhe rrym, vend per parging, garazjden personale , vend lorjash per femij etj
Banesa mund te leshohet edhe vetem per nje muj nese ju nevoitet.
Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1Banjo
1WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim