Super banesë prapa SlloveniaSport.- Prishtine

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 01 Gsh 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa fare prane Sllovenia Sport.afer parkut te qytetit .
Ndodhet ne katin e 5 (peste)
Banesa permbane Sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhine,banjo,2 ballkona si utilitin(dhoma per larjen e rrobave)
Banesa ngrohet me ngrohje qendrore si dhe ka siguri te larte.

Cmimi per muaj eshte 400 euro.

e-mail:aks-agency@hotmail.com
Tel: 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim