Super-banesa në Prishtine

Shitet nga: Shkelzen 13 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 990 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1, Rruga Beqir Kastrati
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Në shitje banesa luksoze në Lagjen Mati 1 në Prishtinë. Banesa është në kompleksin “Lule Dielli”. Komplet e mobiluar me inventar modern, sallon, kuzhinë, banjo, 2 dhoma gjumi, ballkon.
Banesa i ka 65,70 metra katrorë dhe është katin e VI. Ndarja e banesës është komplet e hapur salloni dhe kuzhina por mund të ndryshohet dhe të bëhët me 2 dhoma gjumi. Po ashtu me izolim të dyfishtë dhe me ndriçim te pa dukshëm.
Kompleksi banesor është me sigurim të kamerave, plus roje natën, pastrim i hapësirave publike çdo ditë, hyrja e banesës e ndarë nga korridoret me dyer kundër zjarrit, lifti dhe uji me rezervarë edhe kur ndalet furnizimi nga qyteti.
Çmimi shumë i volitshëm - 47,990 euro pa mobile, ndërsa e mobiluar komplet ashtu siç është 52.000 euro.
Tel: 045999091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim