Super-ofertë: shitet banesa 60m², në Lagjen e Gë..

Shitet nga: Tefik HOTI 21 Pri 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60 metra katrorë, e cila gjendet në rrugën “Shpëtim Robaj”, kompleksi i ri banesor i cili ndodhet pranë Universitetit Amerikan “AUK”, Lagjja e Gërmisë në Prishtinë.
Banesa disponon dy dhoma, njëra prej tyre sallon me kuzhinë, një terracë shumë të përshtatshme të futur në kornizë plastike me pamje dhe ndriçim shumë të mirë.
Banesa është e gatshme dhe e përshtatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes me kallda-radiatorë, (me rrymë), gjendet në katin e tretë të kompleksit banesor.
Banesa, gjithashtu është e mobiluar vetëm se, duhet diskutuar për vlerën e tyre të cilat nuk janë të përfshira në çmimin bazë (shtesë).
Përparësitë: gjendet shumë afër Universitetit Amerikan “AUK”, gjithashtu afër shkollës normale “Gjin Gazulli”, afër liqenit, mbi të gjitha ngjitur për Gërminë apo mushkërinë e Prishtinës.
Vlen të theksohet se transporti publik (Trafiku Urban) gjendet shumë afër. Banesa në shitje zotëron një pamje të jashtëzakonshme, pa ndonjë pengesë objekti me ajër të pastër - oksigjen mali dhe me një qetësi shumë të rrallë - pa ndotje akustike.
Arsyeja e shitjes, duke ditur kuriozitetin e blerësve është, sepse banesa zotëron vetëm (60 m²), kështu që nuk më mjafton, kam synime për një banesë më të madhe, kjo është e vërteta.
Banesa, gjithashtu ka garazhën për veturë, (çmimi i saj është i veçantë), do të thotë është çmim plus.
Për çmimin e banesës me mobilje dhe garazhë në total mund të diskutohet.
Mos e humbisni një rast të mirë. Faleminderit në interes! Me respekt nga pronari!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim