Super-ofertë: shitet banesa 60m2 në Gërmi!

Shitet nga: Tefik Hoti 06 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. "Shpëtim Robaj", Lagjja e Gërmisë në Prishtinë
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Banesa 60 metra katrorë, gjendet në rrugën “Shpëtim Robaj”, kompleksi i ri banesor i cili ndodhet prapa/pranë Universitetit Amerikan “AUK”, Lagjja e Gërmisë në Prishtinë.
Banesa disponon dy dhoma, njëra prej tyre sallon me kuzhinë, një terracë shumë të përshtatshme të futur në kornizë plastike me pamje dhe ndriçim shumë të mirë.
Banesa është e gatshme dhe e përshtatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes me kallda-radiatorë, (me rrymë), gjendet në katin e tretë të kompleksit banesor.
Banesa, gjithashtu është e mobiluar.
Përparësitë: gjendet shumë afër Universitetit Amerikan “AUK”, gjithashtu afër shkollës normale “Gjin Gazulli”, afër liqenit, mbi të gjitha ngjitur për Gërminë apo mushkërinë e Prishtinës.
Vlen të theksohet se transporti publik (Trafiku Urban) gjendet shumë afër. Banesa në shitje zotëron një pamje të jashtëzakonshme, pa ndonjë pengesë objekti me ajër të pastër - oksigjen mali dhe me një qetësi shumë të rrallë - pa ndotje akustike.
Arsyeja e shitjes, duke ditur kuriozitetin e blerësve është, sepse banesa zotëron vetëm (60 m²), kështu që nuk më mjafton, kam synime për një banesë më të madhe, kjo është e vërteta.
Banesa, gjithashtu ka garazhën për veturë.
Për çmimin e banesës me mobilje dhe garazhë në total mund të diskutohet.
Mos e humbisni një rast të mirë. Çmimi i banesës: 31.000€!
Vëmendje: të gjitha palët e interesuara, banesën mund ta shohin çdo ditë pune pas orës: 17:00h, përveç vikendeve. Faleminderit dhe me respekt nga pronari!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim