Super ofertë Banese me qira S= 100m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 16 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne kompleksin banesor afer INTEREX
Banesa ndodhet ne katin e katert te Banimit
Banesa posedon liftin dhe objekti eshte ne mbikqyrje të kamerave dhe ka siguri te lart.
Siperfaqja e baneses eshte 100 m2 dhe e mobiluar extra.
Banesa ka sallon te madh dhe kuzhine me enterier shume modern, ka dy dhma gjumi . banjo, terase.
Banesa ka mobile shume te bukura.
Qmimi i baneses eshte vetem 250 +20 euro me mirmbajtej te liftit dhe ndriqimit publik.
Banesa preferohet te ipet me periudhë te gjate kohore.
Aaratet kane garancion per mirmbajtje 2 vite.
Me respekt
NSh.AKS AGENCY
Nr. tel 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim