Super oferte :Banesa ne Bregu i Diellit nga Age..

Shitet nga: Agency ENI 28 Krr 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Breg te Diellit, , tek Permendorja e Enver Maloku.
> Banesa ka 60 m katror, ka nje sallon me kuzhine, dhome gjumi, korridor, banjo dhe ballkon te gjere qe lidhet edhe me sallon edhe me dhomen e gjumit. Ngrohjen qendrore e ka te pavarur, me rryme, leshohet nga pronari. Eshte e izoluar shume mire, s ka lageshti. Parketin e ka te bungut, klasa e pare. Ka kuzhinen Gacaferi dhe dollapat per kepuce, rroba e libra ne korridor. Gjendet ne katin 3, e kthyer kah lindja dhe rruga kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim