Super oferte banesa ekskluzive 100m2, ne Togbashqe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Taukbashqe
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ekskluzive 100m2 kati i dyte ne lagjen Togbahqe, perballe shkolles Gjergj Fishta. Eshte ndertim i ri dhe e rregulluar extra, ka ambient te qete dhe ofron komoditet te larte. Banesa shitet pa mobilje. Ka keto hapesira;
- salloni me kuzhine e trapezari
- dhoma e fjetjes per prinder me garderobe te veqante
- dhoma e fjetjes per femije
- banjo
- koridori
- ballkoni
- shpajz
Banesa ka uje dhe rryme 24 ore.
Qmimi eshte 75.000 euro.

Agjensioni Dion
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim