TOKA OSE NDERROHET ME BANES

Shitet nga: Toka 03 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shiten ose ndërrohen dy parcela ne Fshatin Batush, Komuna e Fushë - Kosovës
Njëra parcele ka sipërfaqe 31 ari, ndërsa tjetra 13 ari
Toka ka pozitë të mire, me dalje ne rrugën e asfaltuar,
Bej ndërrim edhe me Banës ne Prishtine dhe Fushë Kosovë
Çmimi sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim