Te parku iqytetit

Shitet nga: Inva 07 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
jap me qera dy banesa njera te parku i qytetit Tjetra ne sheshin nen tereza . Jan te mobiluara dhe kan kte renditje dhom ghumi sallon me kuzhin ballkon banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim