Te qendra e studenteve afer senaforave

Shitet nga: Patundshmeri + qera 25 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banese afer qendres se studenteve (afer semaforave(
Ndertesa eshte e ulte pese kateshe me nga dy banesa ne secilin kat

Kati i V-te
Me mundesi te garazhimit prapa nderteses
Ndertesa nuk ka lift por mund te vendoset lifti
Ka korridore dhe shkalle te gjera te plaqnifikuara mire

90m2 ne dokumente ndersa bruto i ka 127m2 (sallon me kuzhine te madhe, banjo, dy dhoma te fjetjes, 2 ballkona me shilime kah lindja dhe perendimi.
Ngrohja eshte e qytetit


Çmimi eshte 120000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim