Tri Banesa ne Mat 1 Alb Vizion 81m2 8

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten Tri Banesa ne Lagjen Mati 1 te ndertuara nga Kompania Alb Vizion Siperfaqet 81m2 , 84m2 dhe 96m2 me pamje nga Rr.B Banesat jon me nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ,wc , ballkon jashzakonisht mir te shfrytzuara qmimi per m2 esht 750 fiks munsit e pageses vetem me pare kesh.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim