Trio Construction - Shitet Banesa

Shitet nga: Enis 15 Jan 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 101m² +25.6m² terasa, Lagjia Kalabria Prishtinë
Banesa posedon dy dhoma gjumi, salloni me kuzhinë , shpajzi, banjo dhe dy ballkone .
Banesa është ndërtim i ri dhe posedon leje ndërtimi .
Për info kontaktoni :045/977-481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim