Troll prej 4 ari

Shitet nga: Toka 05 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli 400 metra katror me dokumenta te rregullt, trolli gjendet ne Matin1 dhe eshte i kontraktuar per ndertim te larte (nga Tregtia) cmimi eshte i volitshem per informata 044/201768
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim