Trolli

Shitet nga: elmaz 27 Gsh 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
shiten 30 ari ne magjistralen prishtin keqekoll ne stallov i pershtashem per biznes buz rruges kryesore dhe ndahet ne 5 ari ose 10 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim