U LESHU /Banese me qera,61 m2, te shk.fill.'Gjer..

Shitet nga: Nehat 27 Krr 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qëra, rruga’N.Gafurri’, rrugës per Gërmi, afër shkollës fillore ’Gjergj Fishta’. 61m2, kati 3. Dhomë dite+kuzhinë, 2 dhoma gjumi. E mobiluar. Internet wireless. Mundësi parkimi per veturë/a (me dhe pa pagesë). Per kohe me te gjate. Vetem per familje te vogel dhe te qetë, ose 1 deri 2 persona. Qmimi 200 e/muaj. Tel.045/515-000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim