URGJENT shitet banesa ne Mati1 58.30m2 NETO

Shitet nga: valdeti 30 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

728 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 me 58.30m NETO.
Banesa gjindet shum afer shkolles Pavarsia dhe afer ambulantes mjeksore te lagjes.
Ndertesa eshte e ndertuar nga firma VG CUNSTRCTION.
Sistemi i ujit eshte me 2 lidhje ate te qytetit dhe me 2 rezeuar nga 20000 litra uje rezeuaret dhe pompat e ujit jan italiane, ndertesa ka ni hyrje te madhe korridoret jan mir te organizuar ku secili kat ka dyer kunder zjarrit ku ndan nga shkallet,
Banesa ka pamjen ka perendimi i diellit dhe ka keto parametra.


1.QENDRIMI DITOR 18.78m
2.KUZHINA 4.82m
3.DHOMA E FJETJES 13.46m
4.BANJO 4.09
5.KORRIDORI 9.54m
6.BALLKONI 5.95

Pra keto jan parametrat po keto informata mund ti gjeni ne faqen e internetit te VG CONSTRCTION ndertesa relax 4. Qmimi per meter katror eshte 750euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim