URGJENT shitet banesa te sllovenia sporti

Shitet nga: Toni 10 Gsh 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Sllovenia Sporti
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te sllovenia sporti e cila ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 1.Banesa perbehet prej:
1 salloni
1 dhom gjumi
kuzhin te veqant
1 koridor
1 banjo
1 ballkon

Per qdo informat ju lutem me kontaktoni
044 31 77 11
049 188 050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim