URGJNET! Shitet Banesa ne Ulpiane perball Gjykates

Shitet nga: Al Agency 28 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet banesa ne lgjen Ulpiana , perballe gjykates ekonomike,(afer tregut).
Banesa ka 120m2.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e renovuar.
Eshte ne katin e 3,dhe ka kete renditje

1Sallon
1 Kuzhine
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Terase
1 Bodrum (qe nuk hyn ne kete metrazh,vjen gratis)

Per me shume info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim