Ulpianë banes me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jara 13 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshojë banesen me qera në lagjen Ulpiana te banesat e Oficerve me pamje ka rruga. banesa posedon 2 dhoma gjumi dhe kuzhina banjo+vc teras tersisht e mobiluar K-III-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim