Ulpiane, 48m2 - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 19 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Ulpiane, shitet banesa 1 dhomshe, siperfaqes prej 48 m2, ne katin e IV-te, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Çmimi: 60.500 euro. Tel. 045/50 20 49
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim