Ulpiane, shitet banesa 48m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Ulpiane, shitet banesa 1,5 dhomshe, siperfaqes prej 48m2, ne katine e IV-te, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje te mire. Çmimi: 60.500 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 67/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim