UrgLeshohet me qera banesa 120m ne lagjen DARDANIA

Shitet nga: olti 01 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera 120m kati i 7, me 3 dhoma te fjetjes, e mobiluar.
Vend ideal me kopshte dhe parkingje te mjaftueshme, siguri maksimale me qasje vetem te banoreve me vetem tri banesa ne kat.
Cmimi 400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim