Urgjent !Shitet banesa ne lagjen e spitalit 48000

Shitet nga: besim 25 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje spitalit
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne mati 1, ka afer shkollen "pavarsia " , qerdhen , eshte ne katin 7 ka 1 kat permbi , ka ashensor i cili punon me kartel , ka 2 dhoma gjumi , sallon&kuzhin ,, banjjo dhe ballkon, Eshte ndertim i ri . Pranoj edhe ndrrim vetur vler deri 15000e , Qmimi eshte 48000e Per me shum info 044 155 776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim