Urgjent! Urgjent ! ipet lokali me qera

Shitet nga: Nasuf 22 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gustav Major 23
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet ne rrugen Gustav Major N0 23 dhe eshte nji rruge mjaft e ngarkuar me levizje te njerzve dhe kerrve sepse edhte njikahshe,
Lokali ka njisip250m2 si kuti dhe eshte ne katin perdhese ka dy WC dhe nji pallkone per anashe nese dikush e do per kafene mund ta perdor per pirjen eduhanit sepse ka njisip diku 30m2.
Lokali ka dy dalje nji drejtperdrejt ne rrug dhe tjetra si dalje ansore.Lokali mund te perdoret per caffene, call center,zyre,per kurse, ose per vep tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim